کاهش وزن در مردان

مراحل موثر برای کاهش وزن برای مردان چیست؟

کاهش وزن در مردان چگونه باید انجام شود که موثر باشد.از آنجا که تغییر عادت های غذایی در طولانی مدت تنها راه موفقیت در کاهش وزن اصولی است ، مهم است که کمی وقت صرف کنید و به اهداف خود فکر کنید. دلایل زیادی برای کاهش وزن وجود دارد اما شما ممکن است اولویت داشته باشید. ممکن است سلامتی ، عزت نفس یا جذاب تر به نظر برسد. داشتن یک ایده روشن از آنچه می خواهید ، به شما در مسیر درست کمک می کند.

  • از نظر ذهنی خود را آماده کنید

مهم این است که کمی وقت خود را برای آماده سازی ذهنی خود برای تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید صرف کنید زیرا برای موفقیت باید بلند مدت فکر کنید. شما باید برخی از غذاهایی را که می خورید و الگوی مصرف خود را تغییر دهید. غذا خوردن در مکان های موردعلاقه شما ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد ، به ویژه در اوایل اوقات که تغییر رژیم غذایی دشوارترین است ، اما هنگامی که یک برنامه معمول را ایجاد کردید ، کارها باید راحت تر شوند.

  • سبک زندگی خود را کنترل کنید

بسیاری از غذاهایی که می خوریم فست فود است و مقدار زیادی از آن مملو از مقادیر زیادی قند ، نمک و چربی است. فقط با کاهش این غذا ها و توجه بیشتر به نوع غذا و تغییر به گزینه ای سالم تر ، به این معنی است که شما هنوز هم می توانید خوب غذا بخورید اما همزمان وزن کم می کنید.

  • واقع بین باش

کاهش وزن حداکثر دو  کیلوگرم در هفته را هدف قرار دهید. اگرچه همه ما دوست داریم که ببینیم وزن مان به سرعت پایین می آید اما  کاهش وزن سریع اصلا مفید نیست. بیش از این ، شما به جای چربی می توانید عضله بسوزانید که باعث کاهش سرعت متابولیسم بدن می شود و کاهش وزن در طولانی مدت را دشوار می کند. وزن به  به شکل های مختلف می تواند نوسان داشته باشد. دلسرد نشوید زیرا شما یک هفته  شروع به کاهش وزن کرده اید اما ترازو می گوید شما این کار را نکرده اید.

  • تنقلات را کاهش دهید

میان وعده بسیار ر کاهش وزت تاثیر گذار است  اما اکثر میان وعده ها کالری زیادی دارند. بهترین کار این است که بین وعده های غذایی میان وعده میل نکنید ، اما اگر مجبور هستید غذاهای سالم و کم کالری مانند میوه بخورید.

  • رژیم غذایی سالم داشته باشید

دانش در مورد تغذیه اساسی به شما کمک می کند تا در مورد نوع غذایی که می خورید ، انتخاب درستی داشته باشید. یک رژیم متعادل شامل:

برخی پروتئین ها مانند گوشت بدون چربی ، ماهی ، مرغ ، بوقلمون ، تخم مرغ ، غذاهای سویا

برخی از کربوهیدرات ها مانند ماکارونی ، برنج ، نان ، سیب زمینی

برخی از چربی ها مانند روغن ، آجیل و دانه ها

برخی از میوه ها و سبزیجات

اگر رژیم غذایی متعادل دارید ، نیازی به مصرف ویتامین ها یا مواد معدنی اضافی به صورت قرص نیست. در برنامه خود مقداری  تقلب  نیاز دارید. شما یک رژیم غذایی در سبک زندگی می خواهید که به نتیجه برسد ، بنابراین به چند  تقلب کوچک نیاز دارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *